İstanbul Şehiriçi Motorlu Kurye

Acil motorlu kurye şirketi ilk kurulduğu günden bu yana müşterilerine İstanbul merkezli şehir içi evrak ve paket taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Hemen şirketimiz ile iletişime geçmek için iletişim numaralarını arayabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

 

Firmamızı tercih eden değerli müşterilerimiz ne kadar doğru ve dürüst bir motorlu kurye şirketi ile iletişim kurduğunun an itibariyle farkına varmaktadır. Web sitemizi tüm tarayıcılarda en yüksek çözünürlükle bütün platformlarda sorunsuz şekilde çalışmaktadır.

 

en hızlı motorlu kurye

 

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmetleri sunan şirketimiz sizden gelebilecek olan çağrı kayıtları doğrultusunda tüm metropol semtlerine Express ve Gün içi kurye hizmetleri sunmaktadır. Şehir içi evrak ve paket taşımacılığı alanının en ideal taşıma çözümü motor kurye servisidir.

 

Her gün yüzlerce bireysel ve kurumsal müşterilere en uygun taşıma maliyetleri ve en hızlı servis süreleri sunmakta olan moto kurye şirketimizle hiç zaman kaybetmeden tanışabilirsiniz. Büyük kentlerin en büyük sorunlarından birisi olan karmaşık adresler ve yoğun trafiktir. Şirketimiz bünyesinde hizmet veren motorlu kurye ekibimiz en karmaşık adresleri bile çok kısa zamanda çözümler, trafik yoğunluğuna takılmadan kargonuzu göndericiden alıcıya ulaştırır.

 

7 Gün 24 Saat Hizmet Alabilir miyim?

 

Şirketimiz çağrı merkezi üzerinden haftanın tüm günleri, günün her saati hiç çekinmeden arayabilir kurye talebinde bulunabilirsiniz. Gece ve gündüz saat kaç olursa olsun sizlere hizmet vermekten ötürü mutluluk duymaktayız.

 

Bütün Semtlere Hizmetiniz Var mı?

 

Avrupa yakası ve Anadolu yakası olmak üzere İstanbul şehri iki yakaya ayrılmıştır. Ayrıca bu bölgeler içerisinde mesafe uzaklığına göre ekstra bölgeler de bulunmaktadır. Fiyat bilgisi ve teslimat süresi hakkında detaylı bilgi alabilmek için irtibat kurunuz.

 

Çağrı Kaydı Nasıl Oluşturulur?

 

Web sitemize giriş yaparak çağrı kaydı oluşturarak kurye çağırmak için talep formlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezini arayabilir yada e-posta adresimiz üzerinden yazılı ortamda firmamıza ulaşabilir, tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

 

Kapıda nakit, hesaba havale ve kredi kartı ile olmak üzere üç çeşit ödeme yöntemi bulunmaktadır. Sizin için en uygun olan ödeme planı ile motorlu kurye hizmeti alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi alabilmek için müşteri temsilcisi ile iletişim kurabilirsiniz.

 

Hizmet Detaylarımız Hakkında Bilgi

 

Şirketimizin adından da anlaşılacağı gibi motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Fakat alternatif tüm şehir içi, yurt içi ve yurt dışı taşıma hizmetlerinin tamamını tek bir noktadan alabilirsiniz. İstanbul içi bir semtten diğer bir semte gönderi, yurt içi bir şehirden diğer bir şehre teslimat ve yurt dışı tüm dünya ülkelerine kargo gönderimi yapabilirsiniz.

 

Gidiş/Dönüş Kurye Hizmeti Veriyor musunuz?

 

İstanbul içinde bir bölgeden diğer bir bölgeye gidiş dönüş motorlu kurye talep edebilirsiniz. Kuryeniz sadece sizin evrağınızla ilgilenir. Hedef kurum adresine varan profesyonel kurye ivedi bir şekilde gereken işlemleri hallederek teslimatın gerçekleşeceği adrese ticari belgeyi teslim eder.

 

Web sitemize giriş yaparak talep teklif formlarını kullanabilir, mail adresi üzerinden yazılı ortamda ulaşabilir, tüm motorlu kurye ihtiyaçlarınız için 0212 210 04 98 numaralı çağrı merkezi ile iletişim kurabilirsiniz.

 

Daha detaylı bilgi ve destek alabilmek için http://www.motorlukurye.org web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.