İstanbulmotokurye.net – İstanbul Motorlu Kurye’nin anadolu yakası kurye servisi ile anadolu yakası ve avrupa yakası olmak üzere bütün semtlerine hızlı, güvenli, garantili, ucuz ve kaliteli motor kurye hizmeti vermektedir. Express, arabalı, motorlu, gece kurye hizmeti.

Yurtdışı Uçak Kargo | www.yurtdisikargo.org

Yurtdışı Kargo

Yurtdışı Kargo şirketi; yurt içinden yurt dışına, yurt dışından yurt içine Express ve Ekonomik kargo servisleri ile adresten adrese gönderi taşımacılığı gerçekleştiren kaliteli bir kargo şirketidir.

Yurtdışı uçak kargo hizmeti, ilgili ülkeye kargo gönderimi yapabileceğiniz en hızlı taşımacılık türüdür. Hız ve kalitenin başlangıç noktası olan nadide yurtdışı hava kargo şirketimiz, sizden gelecek olan talepler doğrultusunda günlük kargo operasyonları düzenlemektedir. Yurt dışına gönderi yapacağınız kargo bilgilerini yetkili operatöre eksiksiz bir şekilde aktarmanız gerekmektedir, eksiksiz ulaştırılan bilgiler çok kısa sürede fiyat teklifi ile tarafınıza geri dönüş olmaktadır.

Gönderi yapacağınız kargo türüne göre; ihracat, ithalat ve numune bazlı kargo taşımacılıkları firmamız tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Yurtdışı hava kargo şirketi tüm gönderi operasyonlarını İstanbul merkez ofisinde yürütmektedir. Yurt dışına yapılan tüm kargo gönderileri İstanbul merkez çıkışlıdır.

Yurtdışı kargo gönderileri, titiz ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Teslimat sırasında yapılacak en küçük bir hata, olumsuz sonuçlara neden olabilmektedir. Ancak yurtdışına bir kargo gönderileceği zaman kargo operatörüne gönderinin içeriği ile ilgili detaylı bilgi verilmesi gereklidir. Bunun nedeni, net bir hesaplama yapılması içindir. Eksik verilen bilgi, yanlış hesap yapılmasına neden olacak, gönderi kargo merkezine ulaştığında da farklı fiyat çıkacaktır. Ayrıca kargonun içeriğinin tüm detayının bilinmesi, kargo şirketine de gönderinin ulaştığı ülkede kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca hangi kargo şirketi olursa olsun yurtdışı evrak, paket ve koli bazındaki gönderilerin ağırlığı bilinmelidir ve tüm firmalarda olduğu gibi firmamızda da ilk olarak ağırlığı ile ilgili bilgi alınmaktadır. Sonrasında ise kargonun ebatları öğrenilmektedir. Kargonun, uluslar arası taşımacılık standartlarına uygun olması da önemlidir. Bu standartların haricindeki kargolar için farklı işlemler yapılmakta ve farklı teslimat şekli bulunmaktadır. Gönderilerin ağırlığı ve ebatları ile ilgili bilgi verildikten sonra profesyonel personelimiz öncelikle kargonun kendi ağırlığına bakmakta, sonrasında kargonun ebadı ile ağırlığını hesaplamaktadır. Sonrasında da ortaya çıkan durumla ilgili bir fiyatlandırma yapmaktadır. Kargonun ağırlığının gönderici tarafından hesaplanabilmesi de mümkündür. Bunun için en, boy ve yükseklik çarpılmakta, çıkan sonuç 5 bine bölünmektedir. Bu yapıldığında kargonun ağırlığı ortaya çıkmaktadır.

Fiyatlar Ülkeye Göre Değişkenlik Gösterir

Yurtdışı kargo fiyatlandırması da her ülke için farklı olmaktadır. Kargonun çıkış ve varış ülkeleri arasında fiyat farkı olması normaldir. Tüm dünya ülkeleri için belirlenmiş bir fiyatın olmadığı bilinmelidir. Ayrıca sabit fiyat garantisi de bulunmamaktadır. Dövizdeki dalgalanmalara bağlı olarak teslimat fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Örneğin bir ülkeye 200 TL’ye gönderilen bir kargonun ertesi gün yine 200 TL’ye gönderilebileceği düşünülmemelidir. Döviz kuruna bağlı olarak yüksek ya da düşük bir bedel ödenmesi söz konusu olabilmektedir. En sağlıklı ve kesin fiyat öğrenmek için firmamızın çağrı merkezinin aranması ve o günkü kur ile vergilere göre değişen fiyat tarifesinin öğrenilmesi en uygun yöntem olmaktadır. Firmamızın çağrı merkezi 7 gün 24 saat aranabilmekte ve fiyat öğrenilebilmektedir. Firmamız müşteri hizmetlerine kargo içeriğinin de kesinlikle belirtilmesi gereklidir. Her paketin çıkışından önce depoda kontrol edildiği bilinmelidir. Bunun yanı sıra kargolar, hem ülkeden çıkarken hem de ulaştığı ülkede giriş sırasında gümrükte kontrol edilmelidir. Yakıcı, yanıcı, parlayıcı, patlayıcı ve Türk Ticaret Kanunu’na aykırı olan hiç bir madde ve ürün bir başka ülkeye taşınmamaktadır. Ülke gümrüğünden çıkış bile yapsa ilgili ülkenin gümrük mevzuatına aykırı bir durum söz konusu olabilmektedir. Firma personelimiz, dünyanın tüm ülkelerindeki gümrük mevzuatlarına vakıftır ve müşterilerini buna göre yönlendirmekte, uygun kargoların gönderilmesini sağlamaktadır. Kargo gönderilerinin ilgili ülke gümrüğünde takılmak istemeyenlerin gönderinin içinde ne olduğunu ayrıntılı bir şekilde operatöre bildirmesi, kargonun alıcıya sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlamaktadır.

Numune Bazlı Gönderilere Dikkat

Yurtdışı kargo gönderilerinin arasında numune bazlı gönderiler de bulunmaktadır. Numune bazlı gönderilerin en fazla 5 adet ile sınırlandığı da bilinmelidir. Bu sayının üstündeki adetlerde her zaman gümrük sorunu yaşanması mümkündür. İlgili ülkenin gümrük mevzuatı büyük bir olasılıkla adetli gönderileri numune olarak değerlendirmeye almayacak, gümrük vergisi ödenmediğinde de kaçak mal statüsüne sokacaktır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmak, ne kargo şirketinin ne de kargoyu gönderen şirketin istemediği bir sonuçtur. Bu nedenle numune bazlı gönderilerde firmamızın profesyonel personelinin dediklerinin uygulanması tavsiye edilmektedir. Ayrıca havayolu kargo hizmeti, tüm kargo hizmetlerinden çok daha güvenlidir. Ayrıca yurtdışı uçak kargo ile tüm gönderiler kısa bir süre içinde ilgili adrese teslim edilmektedir. Uçak kargo hizmetinde adresten adrese, adresten havaalanına, havaalanından havaalanına, havaalanından adrese gibi farklı teslimat seçenekleri de sunulmaktadır. Bu seçeneklerin kurumsal kargo şirketleri tarafından sunulduğu da bilinmelidir. Profesyonel şirketler, yurtdışındaki diğer kargo şirketleri ile bağlantılı bir şekilde hizmet sunmakta, adrese teslim kargolar da ilgili ülkedeki kargı şirketi sayesinde gerçekleştirilmektedir. Aynı şekilde o ülkeden Türkiye’deki bir adrese yapılacak teslim de aynı sistemle gerçekleştirilmektedir. Uçak kargo, çok acil gönderilmesi gereken kargolar için en uygun hizmettir. Ancak hava kargonun diğer kargo türlerine göre fiyatı daha hızlı ve uçakla gerçekleştirildiği için bir miktar daha yüksektir. Yurtdışı hava uçak kargo özel bir gruba giriyor gibi görünse de günümüzde en sık başvurulan nakliye yöntemlerinin arasındadır. Hava kargo, kargoların çok kısa bir süre içinde teslim edilmesi nedeni ile şirketler için de prestij kaynağı olmaktadır. Ayrıca hava kargonun şirketlerin karlılıklarına da destek olduğu kolaylıkla söylenebilmektedir. Örneğin şirketimize teslim edilen bir kargonun çok kısa bir süre içinde adresine teslim edilmesi sonucunda gönderici şirketin iş bağlantısı yapma imkanı doğmaktadır. Bu da kargo şirketlerinin ülke ekonomisine yaptığı katkıyı ortaya koymaktadır.

Ertesi Gün Teslimat

Yurtdışı kargo şirketimiz, birlerce evrak, koli ve paketi güvenli bir şekilde teslim etmiştir. Kargo sektörünün içinde ciddi bir oyuncu olan firmamızın tüm hava taşımacılık belgeleri esiksizdir ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Tük kargolar önemlidir ve dünyanın hangi ülkesine olursa olsun gönderilecek tüm kargolarda müşteri temsilcilerimiz bir telefon uzaklığındadır. Ayrıca şirketimize telefonun yanı sıra internet üzerinden de ulaşmak mümkündür. Firma personeli, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine göre hizmet vermekte ve tüm gönderilerin küçük ya da büyük olduğuna bakmaksızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Güler yüzlü ve titiz bir hizmet sunulurken kargoların da en sıka süre içinde teslimi gerçekleştirilmektedir. Tüm gönderiler, varış ülkesine göre aynı gün ya da üç gün sonra teslim edilmektedir. Aç gün sonra teslimi yapılan kargolar genellikle binlerce kilometre uzaklıkta olan ülkelere olanlardır. Örneğin Amerika kıtası, Avustralya, Uzak Doğu ülkeleri için genellikle üç günlük bir teslimat süresi söylenmektedir. Ancak Avrupa ülkeleri ve özellikle Türkiye’nin komşularına gününde ya da ertesi gün teslimat sözü verilmektedir. Bu süre verilirken ülkelerin iç güvenliklerinin normal olduğu hesaba katılmaktadır. İç karışıklıkların olduğu ülkelere yapılan gönderilerin belirtilen zaman dilimi9den çok daha farklı bir günde teslim edilmesi söz konusu olabilmektedir. Bu gibi durumlarda firmamızın sorumluluğu bulunmamaktadır.

Ucuz Fiyatlara Dikkat!

Yurtdışı kargo gönderimi yapmak için firmamızdaki uzman personelle gerek telefonla gerekse elektronik posta ile iletişime geçmek yeterlidir. Günün her saatinde görev başında olan operatörlerimiz, tüm soruları ve sorunları dinlemektedir. Gönderilecek her tür uluslararası kargo için irtibata geçilebilen operatörlerimiz, tüm istekleri not almakta ve kargo kabulünü gerçekleştirmektedir. Firmamız, güvenilir havayolu ile çalışmakta, bu sayede de kargolar herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmadan teslim edilebilmektedir. Kargo sektöründe çok sayıda korsan firmanın bulunduğu, üstelik bu firmaların ciddi bir şekilde fiyat kırarak iş yapmaya çalıştığı bilinmektedir. Sonuçta bu kadar düşük fiyata sundukları hizmetin kalitesi de çok kötü olmaktadır. Bu nedenle ucuz fiyat aldatmacasına dikkat edilmesi gerektiği belirtilmektedir. Oysa yurtdışı hava kargo hizmeti ciddi bir hizmettir ve öncelikle her ülkenin gümrük mevzuatının bilinmesi gereklidir. Ayrıca personelin tamamının yabancı dil konusunda sıkıntısı olmaması, her ülkenin gümrük merkezleri ile çok rahat iletişim kurabilmesi önemlidir. Daha detaylı bilgi alabilmek için www.yurtdisikargo.org web sitemizi ziyaret ediniz.

Yurtdışı Kargo İçeriklerikargo – uçak kargo – yurtdışı kargo – uluslararası kargo

YURTDIŞI UÇAK KARGO BÖLGELERİ

 

Türkiye’nin En Kaliteli Chat Odaları

CHAT ODALARI | www.chatodalari.net

Türkiye’nin en kaliteli chat odalari olan www.chatodalari.net chat sohbet sunucusuna hoş geldiniz. Sohbet odalarımıza dilerseniz web üzerinden java yükleyerek sohbet edebilir, isterseniz chat odaları mirc scriptimizi masa üstünüze kolayca indirerek profesyonel sohbet girişi ile chat odalarına katılabilirsiniz.

Türkiye ve Dünyanın en çok ziyaret edilen chat odaları, 2005 yılından beri kesintisiz olarak chat sohbet imkanı sunmuş, pek çok kesimden bir çok bay ve bayan kullanıcıya sahip chat odaları markasıdır. Kısa süre içinde içeriğinde markalaşan chatodalari.net sohbet sitesine günün her saati giriş yapabilir, chat odalarında seviyeli sohbet edebilirsiniz.

chatodalari.net

CHAT ODALARI BAZI SOHBET KARELERİ

23:23] <BiLvAniSi> bayram asktir
[23:23] <BiLvAniSi> bayaram huzurdur
[23:24] *** Giriş: SonfasıL (Aklimdasin@78.182.8D22219F.IP)
[23:24] <BiLvAniSi> bayram sen varsan bayramdir bana
[23:24] *** ChanServ mod değiştirdi:+oa SonfasıL SonfasıL
[23:24] <IBRAHIMOVIC> SonfasıL operatör konumuna geçti. 2. seviye (Sop)
[23:24] <BiLvAniSi> Sonfasil ablam hg
[23:24] <BiLvAniSi> bayramin m.o
[23:24] <BiLvAniSi> seni gordugum her an bayramdir bana
[23:24] <BiLvAniSi> sesini duydugum her an dugundur
[23:24] <BiLvAniSi> seninle olmak cehennemdir
[23:25] <BiLvAniSi> neden biliyomusun
[23:25] <BiLvAniSi> cunku gidecegini biliyorum
[23:25] <SonfasıL> .
[23:25] <BiLvAniSi> ))))))) canim ablam
[23:25] <BiLvAniSi> cok ozledim
[23:25] <BiLvAniSi> hg hg hg
[23:25] <SonfasıL> S.A
[23:25] *** IRC`den Çıktı: Misafir433 (Aklimdasin@88.242.8808A302.IP) (Client exited)
[23:25] <BiLvAniSi> ve as )
[23:25] <SonfasıL> hayırlı bayramlar
[23:25] <SonfasıL> sende hg
[23:26] *** IRC`den Çıktı: PowermIRCUser497336 (PowermIRC@95.8.830AE362.IP) ( Klavye’den Kalıcı Dostluklara.. http://www.Sohbetli.com )
[23:26] *** Giriş: ayazzz (Sohbetli@78.186.BE0E8F73.IP)
[23:26] *** Giriş: Zehratün (Sohbetli@85.101.88F0334B.IP)
[23:26] <BiLvAniSi> hb ablam ben rabis ))))))
[23:26] <SonfasıL> cadı seni
[23:26] <SonfasıL> nasılsın
[23:26] <BiLvAniSi> hamdolsun canim ablam
[23:26] <BiLvAniSi> ozledim yaa
[23:26] <BiLvAniSi> sen nasilsin
[23:26] <BiLvAniSi> neslinur ablam nasil
[23:27] *** Giriş: Misafir (Aklimdasin@85.97.59250F92.IP)
[23:27] <SonfasıL> özleyen insan gelir
[23:27] <SonfasıL> nerelerdesin
[23:27] <BiLvAniSi> geldik ablam
[23:27] <SonfasıL> neslinur da iyi

Yukarıda paylaştığımız gibi sohbet odaları geneli bu şekilde herkesin sohbet akışına katılabileceği aynı anda pek çok kullanıcı ile sohbetler gerçekleştirilen açık bir chat platformudur. Bunun dışında dilediğiniz kişi ile ücretsiz özel sohbet edebilme imkanına da sahipsiniz.

Chat ile alakalı pek çok arama terimlerinde lider olan sitemiz chat odaları aramasına öncülük etmektedir. Yıllardır bu aramalarda zirvede olan sohbet sitemiz size bir tık kadar yakındır. Bir kere bile denediğiniz sohbet odalarımız size kalıcı arkadaşlıklar getirir.

En güzel chat odalarına sahip nadide chat sayfamız her gün binlerce sohbet severe hizmet veren en önemli sohbet servislerinin başında gelmektedir.

Site İçerikleri : Chat | Chat Odaları | Sohbet Odaları | Chat Odası | Chat Sayfaları | Chat Kanalları | Chat Siteleri | Sohbet | Chat Sohbet | Sohbet Odası | Çet Odaları | Çet Odası | Türk Chat | İslami Chat | Türk Sohbet | İslami Sohbet | Chat Odaları | Sohbet | Chat | Sohbet Odası

 

Çet Odaları | www.chatodalari.net

CHAT ODALARINA HOŞ GELDİNİZ!

Günümüzde gittikçe gelişen teknoloji ile birlikte insanlar zamanlarının çoğunu bir şekilde internet üzerinde geçiriyorlar. Bu durumda da ister istemez sosyal iletişim ihtiyaçlarını karşılama arayışına girdiklerinde devreye chat odaları giriyor. İnsan sosyal bir varlıktır ve ruh sağlığı için hayatını diğer bireylerle iletişim kurarak geçirmek zorundadır.

Günümüzde artan iş yoğunluğu ya da diğer mecburiyetler kişileri sosyal medyada iletişim kurma yollarına itmektedir. Durum böyle olunca hemen devreye chat odaları girmektedir, yediden yetmişe pek çok kesime hitap eden nezih sohbet odalarımız tamamen ücretsiz yapısıyla sohbet hizmeti vermektedir.

FARKLI İNSANLARLA TANIŞMANIZA ARACILIK EDER

Chat odaları kendinizi sözlerinizle anlatma fırsatı bulacağınız, farklı insanlarla tanışmanın keyfini yaşayacağınız, dini-güncel-kişisel birçok konuda sohbet imkanı da bulacağınız mekanlar olarak karşınıza çıkmakta. Türkiye’nin en gözde chat sohbet odaları mekanı olan www.chatodalari.net web sohbet odasına hızlı bir şekilde bağlantı kurup, doyasıya seviyeli sohbetler edebilir, kendinize uygun bay ve bayan arkadaşlar bulabilirsiniz.

İnternet üzerinden tanımadığınız kişilerle iletişime geçerek sonucunda sizi anlayan sizin de onları anladığınız birçok arkadaşla sohbet etmek, dertleşmek, birlikte gülüp eğlenmek kısaca keyifli vakit geçirmek için sohbet odaları sizi bekliyor…

Chat odaları sitesine, isterseniz web üzerinden java yüklenerek web sohbet odalarına giriş yapabilir, dilerseniz Chat Odaları mIRC programını masa üstünüze kolayca indirerek kaliteli sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz. Profesyonel mirc script programımız tüm testlerden başarıyla geçmiş ve pek çok kullanıcı tarafından ilk tercih edilen bir sistemdir.

KENDİNİZE BİR MOLA VERİN

Sohbet kurallarına uygun, canınızı sıkan ve keyfinizi kaçıran sohbetlerin olmaması için her türlü tedbirin alındığı sohbet odalarında güvenle sohbet edebilir, günlük hayatın stresinden uzaklaşarak kendinize ufak ve keyifli bir kaçamak verebilirsiniz…

Kendinize bir mola verirken aynı zamanda günlük işlerinizi de sürdürebileceğiniz kolay iletişimin yolu burda !

Site İçerikleri : Chat Odaları – Sohbet Odaları – Türk Chat – İslami Sohbet

Yurtdışı Acil Kargo

Firmamız, yurt dışına kargo fiyatlarını çok kısa sürede tarafınıza bildirmektedir. Hemen fiyat almak için talep formlarımızı kullanın. Telefon ile bilgi almak için ofisimizi arayın. Deneyimli personelimiz gönderim bilgilerinizi alarak size en uygun fiyatlı gönderimi gerçekleştirsin.

Uluslararası birçok hava yolu ile iş birliktelikleri olan firmamız hızlı ve güvenli taşımacılık hizmetleri vermektedir. Her türlü eşya, evrak, makine, kargo gönderimleriniz için bizi arayabilirsiniz. Yurt dışına veya yurt dışından Türkiye’ye hizmetimiz vardır.

Yurtdışı hava kargo bir ülkeden başka bir ülkeye gönderilerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılmasını sağlayan hava yolu hizmetlerinin tamamıdır. Uçak kargo taşımacılığı özel bir taşımacılık türüdür ve bu nedenle de ayrı bir beceri ve deneyim gerektirir. Yurtdışı Kargo kaliteli hizmet anlayışı ve deneyimli kadrosuyla, yurtdışı uçak kargo hizmetlerinde de sizin yanınızda. Sektörün önde gelen kuruluşlarından olan Kargo Yurtdışı her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak size en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli kendini yenileyip geliştirmektedir. Yurtdışı uçak kargo hizmetlerimizle, gönderinizi en kısa sürede ve güvenle gideceği yere ulaştırıyoruz.

Yurtdışı Kargo ile gönderi bilgileri paylaşın ve kaliteli hizmeti alabileceğiniz en uygun fiyata almanın avantajını yaşayın.

Şirketimiz, yurtdışı uçak kargo fiyat bilgileri ve teslim süreleri hakkında ücretsiz hizmet vermektedir. Talep formlarımızı kullanarak hızlı bir şekilde tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kargo bilgilerini doğru bir şekilde firmamıza ulaştırmaktır. Size daha iyi hizmet verebilmek ve hızlı bir şekilde iletişim kurmak için e-mail ve telefon bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Yurtdışı uçak kargo hizmetlerinde, yılların deneyimini ve modern hizmet anlayışını bir araya getirerek, daima en iyiyi yapmayı hedeflemektedir. Zaman kaybı olmadan ve gönderdiğiniz ürünler zarara uğramadan, kaliteli hizmeti hesaplı olarak almak istiyorsanız tercihiniz Yurtdışı Acil Kargo olsun. Eşyalarınız emniyetle uçup yerine ulaşsın, size de iyi hizmet almanın rahatlığı kalsın. Her türlü bilgi için bize internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Türkiye’den yurt dışına uçak kargo taşımacılığında güvenilir ve ayrıcalıklı hizmet sunmakta olan şirketimiz, yurt dışından ülkemize ulaşacak kargolarınız için de hizmetinizdedir. Her türden eşyanız, çeşitli makinalar, kıymetli evrak ve eşyalar, sağlık gereçleri, önem ve aciliyeti yüksek tüm kargolarınız, profesyonel ekibimiz tarafından özenle ve titizlikle taşınmaktadır.

Kargonun miktarı, niteliği ve ulaşacağı lokasyona göre farklılaşan, uygun fiyatlarımız hakkında bilgi almak için, aşağıdaki formumuzu doldurabilir, 0212 221 00 46 numaralı telefonumuzdan ya da operasyon@yurtdisikargo.net mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Uzman ve deneyimli personelimiz size en uygun fiyatlı ve en hızlı kargo hizmetini sağlamak üzere hazır beklemektedir.

Uluslararası birçok marka ile iş ortaklığı bulunan firmamız, yılların deneyimiyle, dünyanın her köşesine hızlı ve güvenli taşımacılık hizmetini rekabetçi ve uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Seçim yapılacak teslimat türü, kargo gönderinizin uçak kargo ve kurye seçenekeleri, gönderimlerinizin desi/ağırlığı ve hizmetin gerçekleşeceği ülkeye göre yurtdışı uçak kargo fiyatları değişkenlik göstermektedir. Fiyat almak için merkez ofisimizle iletişime geçebilir ve talep formlarımızı kullanarak şirketimizden fiyat alabilirsiniz.

Şirketimiz, uçak kiralama, kargo ve havacılık alanlarında on yılı aşkın tecrübesiyle müşterilerine farklı bir hizmet sunmaktadır. Yurtdışı Kargo hizmetlerinden yararlanan müşterilerimiz, şirketlerimiz, yüksek kalitede hizmet, ekonomik fiyatlar ve sorumluluk alan personel ile çalışmanın karşılığını çok kısa zamanda hissederler. Müşterilerine işortağı anlayışıyla hizmet eden firmamız, hava taşımacılığı ve kargo sektörlerinde bilinen ve güvenilir bir firmadır.

Yadsınamaz gerçeklikle hava yolu taşıma araçlarının sağladığı hız nedeni ile özellikle uzak mesafeli kargo taşımacılığında tercih edilen yurtdışı uçak kargo taşımacılığı sağladığı hız fonksiyonunun yanı sıra pek çok avantajı da beraberinde sunmaktadır. Kargonun en kısa sürede taşınmasını sağlayan havayolu uçak uluslararası kargo taşımacılığı, birim başına yüksek maliyet gibi görülse de günümüz rekabet koşulları içinde faaliyet gösteren şirketlerin sağladığı maliyet azaltıcı ve depolama maliyetlerinde sunduğu fırsatlar nedeni ile yaygın olarak tercih edilmekte.

Ülkemizde 2000′li yıllardan başlayarak hızlı bir gelişim sergileyen hava yolu uçak kargo taşımacılık sektörü, modern hava limanları, ileri depolama sistemleri, geliştirilmiş kapasite ve ileri teknoloji araçları kullanımı ile uluslararası işletmeler ile rekabet edebilir duruma ulaşmıştır. Bu alanda faaliyet gösteren yurtdışı uçak kargo şirketi, rutin uçuş seferleri içinde farklı göndericilerden teslim almış oldukları kargoları bir araya getirme işlemi ile konsolide kargo biçiminde, ağırlık ve hacim bakımından en uygun ve en ekonomik gönderim haline getirmektedirler. Hava yolu lojistiği alanında faaliyet gösteren firmamız, uluslararası hizmet ve kalite standartları çerçevesinde uyguladığı hizmet bütünlüğü ile müşteri maliyetlerini en aza indirgenmektedir.

Özel hayatınızda sevdiklerinize uçak kargo ile sürprizler yapabilmeniz artık son derece ekonomik. Örneğin Antalya’daki bahçenizden topladığınız taze portakalları yurtdışı uçak kargo ile yakınınıza aynı gün gönderebilirsiniz. Ülke dışındaki sevdiklerinize doğum günü hediyesi göndermenin en risksiz yöntemi ise elbette yurtdışı uçak kargonun hızlı servisi olacaktır.

Yurt dışındaki yakınlarınızı mutlu etmenin en pratik yolu yine uçak kargoyu kullanmanızdan geçiyor. Sıla kokan küçük hediyeleriniz, mesafelerin uzaklığına aldırmadan sevdiklerinize ulaştığında sizden mutlusu olmayacaktır. Kargonuz evinizden alınıp belirttiğiniz adrese teslim edileceği için sizin hiç yorulmanıza, strese girmenize gerek kalmayacak; gönlünüz rahat olacaktır. Aslında uçak kargo sayesinde özel hayatınıza güzel hoşluklar getirmek sizin tercihiniz diyebiliriz.

Globalleşen dünyada son derece hassas rekabet ortamlarının oluşması, şirketlerin müşteri memnuniyetini daha da önemsemesine yol açtı. Pazarda yerini korumak isteyen şirketler, tam zamanında üretim ve sevkiyatın gerekliliğini daha iyi kavradılar. Böylece lojistik de günümüzün en önemli sektörü haline geldi. Uçak kargonun lojistik sektöründeki yeri ise elbette son derece önem arz ediyor.

Öyle sektörler var ki maliyeti yüksek olsa bile tam zamanında sevkiyat yapan şirketler, müşteri gözünde daha değerli olabiliyor. Örneğin moda dünyasında hızla yaygınlaşan fast fashion akımına yönelik üretim yapan firmaların uçak kargo dışında başka sevkiyat alternatifleri olmayışı gibi.

Zamanın çoğunlukla paradan daha değerli olduğu rekabet koşulları gereği, sadece mal sevkiyatında değil, ürün satışı öncesi müşteriye numune gönderme aşamasında ve önemli evrakların trafiğinde de şirketlerin birinci tercihi elbette ki uçak kargo olmaya devam ediyor. Bu noktada Yurtdışı Kargo olarak seçkin müşterilerimize yıllardır bu hizmeti layıkıyla veren, sektördeki tanınmış oyuncular içinde ilk sıralarda yer alan bir firma olmanın haklı gururunu taşıyoruz.

Nereden nereye geldik değil mi? Çok değil bir kaç on yıl önce yurtdışına giden tanıdıklarımıza çok beğendiğimiz markanın ürünlerinden sipariş verir, “bilmem ki valizimde yer kalırsa almaya çalışırım” cevabını aldığımızda başımızı önümüze eğmek zorunda kalırdık. Hava Kargo Yurtdışı, profesyonel yurtdışı uçak kargo hizmetleri yoktu çünkü. Şimdi ise internetten beğendiğimiz ürünü dünyanın bir ucundan getirtebiliyoruz, kargo ve gümrük işleriyle Yurtdışı Kargo uğraşıyor.

Gurbette yaşayanlar daha iyi bilirler; memleketten gelen ufacık bir hediye beraberinde nasıl da mutluluk getirir! Yurtdışında çalışanlar, eskiden izin zamanlarını dört gözle beklerler, gurbete memleketlerinden götürecekleri hatıralarla valizlerini tıka basa doldururlardı. Şimdi öyle mi? Veriyorsunuz bir paket lokumu, yurtdışı uçak kargo hizmeti ile aynı gün Belçika’da. Aş eren teyze kızı lokumlarını yiyerek mutlu oluyor.

Eskiden “gurbetçi” diye bir kavram da vardı, gurbetçi deyince Almanya’da, Hollanda’da, Belkçika’da ya da en fazla Fransa’da çalışan işçiler akıllara gelirdi. Oysa dünya değişti, küreselleşme, şimdi artık neredeyse kürenin her noktasında Türkler var. Avustralya’da yüksek lisans yapanlar, Çin’deki fabrikalara kontrolör olarak uzun süreli gidenler, Kazakistan’daki inşaatlarda çalışan işçiler, Amerika’ya doğum yapmak için dört aylığına giden anne adayları mı dersiniz… Öyle küreselleştik ki, bir orada bir buradayız gerçekten de. Hal böyle olunca özlemler de çoğalıyor sevdiklerimizle aramızda. Görüntülü konuşmayla bir derece içimizi soğutuyoruz ama yetmiyor ki! İstiyoruz ki İsviçre’de okuyan oğlumuza anne elinde sevgiyle örülen kaşkolu gönderelim, İsveç’teki kızımız üşümesin diye elimizle kazak örüp O’na sürpriz yapalım. Amerika’da doğum yapacak yeğenimize canı sıkılmasın diye kitap hediye edelim.. Japonya’ya yerleşen kuzenimize en sevdiği Türk bisküvilerini gönderelim. İnsanız işte, isteklerimiz bitmiyor.

Yurtdışı Kargo içine sevgimizi de eklediğimiz küçük büyük her ebattaki gönderiyi yurtdışı uçak kargoları ile dünyanın bir çok noktasına taşıyor, bizlere ise sadece bir sonraki hediyeyi düşünmek kalıyor.

Bireysel müşteri gönderimleri haricinde şirketlere özel çözümler sunan firmamız, ithalat, ihracat vb. yurtdışı uçak kargo hizmetlerini gerçekleştirebilmekte ve yurtdışı projelerinde Türk firmalarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır.Gerek iş dünyasında, gerekse özel hayatlarda mesafelerin hızla yok olduğu bir çağda yaşıyoruz. Eskiden uçak taşımacılığı pahalı olduğu için herkes tarafından kullanılmazken, günümüzde ise bu ulaşım biçimi artık sıradan hale geldi. Sadece yolcu taşımacılığında değil, kargo anlamında da uçaklar artık öncelikli tercihler arasında yer alıyor.

1978 yılında ABD hükümetinin serbestleşme kararının etkisi ile tüm havacılık sektörleri ile birlikte hava yolu kargo taşımacılığında da bir sıçrama ivmesi yakalanmıştı. Daha sonrasında dünya genelinde yaşanan ekonomik krizler, güçlü şirketlerin işbirliği ile sektörün küreselleşmesine temel oluşturdu. Krizin etkisi ile yavaşlamış olan Asya Hava yolu sektörünü destekleme üzere; uçak kullanım etkinliğini artırma, hava yolu trafiği paylaşımı ve pazar durumlarını güçlendirme gibi destekler ile işbirliği alanları, dolayısı ile de dünya genelinde hava yolu lojistiği önemli derecede geliştirilmesine neden oldu.

Küreselleşme etkisi ile birlikte artan işbirliği alanları, etkileşim, bilgi ve teknoloji paylaşımı nedeni ile tüm diğer sektörlerde olduğu gibi hava yolu uçak kargo taşımacılığı gelişiminde de önemli etken oldu. Yerel ya da uluslararası işletmelerin tüm dünya ile iş yapma ve pazarlama faaliyetleri ile birlikte üretilen hizmet ya da malların farklı bölgelere güvenli ve kısa zamanda gönderilme gerekliliği ile doğal olarak yurt dışı uçak kargo taşımacılığını da olumlu biçimde etkiledi.

Kıtalar arası kavşak noktada bulunması ve coğrafi konumu yönü ile stratejik yere ve öneme sahip Türkiye, uluslararası havacılık sektörü içinde hak ettiği yerin çok daha gerisinde olmasına rağmen bölgesinde öncü ve güçlü bir yapıya sahiptir. İlk olarak Osmanlı döneminde 1912 yılından itibaren başlayan Türkiye sivil havacılık çalışmaları 2 adet hangar ve bir alan ile faaliyete geçmişti. 1925 yılında kurulan “Türk Tayyare Cemiyeti” ve daha sonra adı Türk hava Kurumu olarak değişen işletme ile Türk havacılık sektörünün temelleri atılmış oldu. İkinci Dünya Savaşı sonrasında kurulan Hava meydanları bürosu ile önemli eşik noktasını aşmış olan Türk sivil havacılığı, 1983 tarihinde kabul edilen 2920 Sayılı Sivil Havacılık Kanunu’nun yürürlüğe girmesi itibari ile 80′li yılların ikinci yarısında, özel sektörün yoğun ilgisi ve yatırımları ile güçlü bir konuma ulaşmıştır. Havacılığın gerektirdiği dinamizm ile gümrük mevzuatı düzenlemeleri, ulusal hava taşıyıcı firmalara sağlanan kolaylıklar ve destekler ile yurtdışı uçak kargo ve yolcu taşımacılığında bu günkü gelişim noktası yakalanmıştır. Dünya havacılık konjonktürüne bakıldığında hak ettiği konumun çok gerisinde görülen Türk sivil havacılık yolcu ve kargo taşımacılığı, uluslararası işletmeler ile rekabet edebilecek güçte ve yapıdadır.

Yurtdışı uçak kargo hizmetleri

Bizler, seçkin müşterilerimizde hizmet kalitemizle kalıcı bir etki bırakmak için tutkuyla çalışan bir ekibiz. Yur dışındaki birçok noktaya, gönderinizin hacmine sınırlama getirmeden uçak kargo taşımacılığı yaparak, size hizmet vermenin ötesinde iyi bir çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Hedefimiz bir kerelik değil, her ihtiyacınız olduğunda yanınızda olabilmektir. Uçak kargo ihtiyaçlarınız için aklınıza gelen ilk şirket olmak bizi mutlu edecektir. Talep formlarımızdan 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

En uygun fiyatlar, en hızlı teslimatlar, mükemmel iletişim, hızlı geri bildirimler, yeni bir hizmet anlayışını şirketimiz ile fark edin. Yurtdışı uçak kargo gönderilerinizde uzman bir firma olan firmamız ile tanışın.

Yurtdışı Kurye ile dünyanın hemen her yerine yurtdışı uçak kurye gönderimlerinizi kısa süre içinde ve gönül rahatlığı ile gönderebilirsiniz. Gönderileriniz gitmesi gereken yere ulaşana kadar, çağın gereklerine uygun bir şekilde teknolojiyle bir arada teslim edilir. Sağladığı tüm hizmet biçimlerini hızlı bir biçimde yerine getirmeyi en önemli prosedürlerinden biri olarak belirlemiş olan Yurtdışı Hava Kurye; kalitesinden ödün vermeden müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir hizmet politikası gerçekleştirme anlayışına sahiptir.

Dünyanın pek çok bölgesinde tanınmış ve güvenilir bir isme sahip olan Yurtdışı Acil Kurye, göndermek istediğiniz kargonun belirli bir ölçü kıstasına takılmadan, gideceği adrese hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmasını sağlayarak yurtdışı kurye hizmetlerinde benzerlerinden belirgin bir biçimde ayrılmaktadır.

Gönderilerinizin ticari ya da bireysel oluşu, ebat/ağırlık kıstası ve gideceği adres gibi ölçütlere göre fiyatlandırma hususunda çeşitli değişiklikler ortaya çıkabilmektedir.

Yurtdışı Kurye Teslim Süreleri

Yurtdışı Kargo göndermiş olduğunuz kargoların, gideceği adrese göre en çok; 3, en az; 2 iş günü içerisinde ulaştırılabilmesinin yanı sıra acil durumlar dahilinde bu süre; 24 saat gibi kısa bir zaman dilimine de çekilebilmektedir.

Gönderim Şekilleri

Gönderilerinizi firmamıza gelerek elden teslim edebileceğiniz gibi, bizi telefon yoluyla bilgilendirmeniz hâlinde kapıdan teslim alma seçeneklerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yurtdışı Kurye, toplu gönderileriniz için özel operasyon birimleri dahilinde ekonomik dağıtım seçenekleri opsiyonunu da bünyesinde bulundurmaktadır. Şirketimizle kargolarınızı gönderirken rahat bir nefes alabilirsiniz; çünkü pek çok yurtdışı kurye gönderiminde karşılaştığınız, gümrük sorunları, ambalaj sağlamlığı gibi aksaklık yaşama ihtimaliniz olan konular hakkında, operasyonel eğitimden geçmiş olan kurye personellerimiz hakkında bilgilendirilmenizin yanı sıra herhangi bir aksaklıkla karşılaşmadan evvel tüm gerekli önlemleri alma imkânına da sahip olacaksınız. Kurumsal şirketimiz yurt dışına kurye gönderisi bulunabileceğiniz gibi, yurt dışından gelen gönderilerinizi de adresinize teslim alabilme imkânına da sahipsiniz.

Yurtdışı Kargoyla, gönderilerinizin teslimat süreci başladığı andan itibaren, teslimatı gerçekleştirilene kadar tüm bilgileri, e-posta ve telefon ile takip edebilme olanağınız bulunmaktadır.

Yurtdışı kargo ekibi, takım çalışmasından aldığı güç ile müşterilerinin beklentilerini karşılamada son derece bilinçli bir hizmet politikasına sahiptir. Kargolarınızı gönderirken; gümrük işlemlerinizin hızlı ve etkili bir biçimde gerçekleşmesini, teslimat sürenizin kısa tutulmasını, müşteri destek hizmetlerimizden öğrenmek istediğiniz her ayrıntıyı en ince detayına kadar herhangi bir sıkıntı ve karmaşa yaşamadan öğrenebilmeyi, gönderilerinizin takibini gerçek zamanlı bir şekilde kontrol edebilmeyi, oluşabilecek her türlü aksaklık konusunda önlem alabilmiş olmayı ve uzman ekip kadromuzun kılavuzluğundan faydalanabilmeyi önemsiyorsanız; sizi Yurtdışı Kargo Şirketi ile tanışmaya davet ediyoruz.

Şirketlere Özel Uçak Kiralama

Gelişen teknoloji ile birlikte, artık ihtiyaçların karşılanması daha büyük bir önem taşıdığından ve ‘hız’ her şirket için son derece kritik bir ayrıcalık taşıdığından; özel beklentileri karşılayabilmek adına uçak kiralamak da bir şirketi benzerlerinden neredeyse büyük bir uçurumla ayıran ve kriz yönetiminde oldukça hayati önem taşıyan maddelerden biri hâline gelmiş bulunmaktadır.

Yurtdışı Kargo ile; ambulans uçak, özel jet uçak, yolcu uçağı, kargo uçağı kiralama hizmetlerimizden tercih ettiğiniz seçeneği kullanabilme imkânına sahipsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen http://www.yurtdisikargo.org web sayfamızı ziyaret ediniz.

yurtdışı uçak kargo

Yurtdışı Uçak Kargo

YURTDIŞI KARGO GÖNDERİ PROSEDÜRÜ

Yurt dışına evrak ve paket göndermek için; öncelikle yurtdışı kargo şirketi ile telefon yada mail yoluyla irtibata geçmelisiniz. Gönderi yapacağınız ilgili ülke veya şehir bilgisi, gönderi brüt ve kendi ağırlığı, gönderinin kap sayısı ve adeti, gönderi içeriği eksiksiz bir şekilde operasyon merkezimize veya deneyimli operatörlerimize aktarılırsa hızlı fiyat bilgisi alabilirsiniz. Gönderinin hem kendi ağırlına hemde hacim ağırlığına(kapladığı yer) bakılır, hangi kilogram ağır geliyorsa o kilogram üzerinden fiyat hesaplaması yapılmaktadır. Gönderi hacim kilosu hesaplamak için; En x Boy x Yükselik & 5000 gönderinin kapladığı alan olan hacim kilosunu ortaya çıkarmaktadır.

GÖNDERİ KİLOGRAMI VE GİDECEĞİ ÜLKEYE GÖRE FİYATLAR DEĞİŞKENLİK GÖSTERİR

Gönderinin varış yapacağı ülkeye ve gönderi ağırlığına göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Avrupa ülkeleri, Afrika ülkeleri, Amerika ülkeleri ve Orta Asya ülkeleri için tek bir fiyat seçeneği asla yoktur, her bölge ve her ülkeye göre fiyatlar sürekli değişkenlik göstermektedir. Bu konuda daha sağlıklı bir bilgi almak için lütfen çağrı merkezimizi arayarak uzman operatör arkadaşlarımızla kontak kurunuz. Gönderinizin fiyatlandırılacağı ağırlığı belirlemek için hem gönderinizin ağırlığına hem de paketinizin tam ölçülerine ihtiyacımız vardır. Operasyon merkezimizde tam fiyatınız belirlenebilmekle beraber siz de gönderinizin fiyatını belirleyebilirsiniz.

Fiyat sayfamızdan gönderinizin tam ağırlığını ve ölçülerini girerseniz hangi değerin fiyat hesaplamasında dikkate alınacağını size söyleyebiliriz. Türkiye’den yurt dışına yapacağınız gönderilerde, yurt içinden farklı olarak, paketleriniz gümrük işlemlerine tabi tutulacaktır. Bu yüzden gönderileriniz durdurulup gümrük incelemesine alınabilir. Çoğu ülkede gümrük muafiyeti olmakla beraber, gönderici olarak firma ya da şahıs olmanız gümrük prosedürlerinde farklılıklar yaratacaktır. Her ülkenin gümrük prosedürleri ve vergileri değişmektedir, bu konuda da sabit bir ücretlendirme yoktur, ilgili ülke gümrük müşavirliği ile irtibat kurularak gerekli bilgiler alınabilir. Yurtdışı Acil Kargo servisi ile bir ülkeden yada bir şehirden ilgili ülke veya şehrine acil hava kargo gönderiler yapabilirsiniz.

TÜM DÜNYA ÜLKELERİNDE GENİŞ ACENTE AĞIMIZ VARDIR

Yurtdışı Kargo hizmetimiz ile dünya çapında kendisini kanıtlamış çözüm ortaklarımız ile oluşturduğumuz işbirliği sayesinde, kargo gönderilerinizi dünyanın her yerine sizin tercihinize göre kapıdan kapıya ve hava limanından hava limanına gönderi seçenekleri ile teslim etmekteyiz. Uluslararası kargo doküman ve numune taşımacılığının yanı sıra ithalat ve ihracat amaçlı gönderilerinizin nakliyesinde de size uygun hizmet ve çözümler üretmekteyiz. Yurtdışı Uçak Kargo hizmetimizden günün her saati yararlanabilir, kayıt talebinde bulunabilirsiniz.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL PAKETLEMELİYİM?

Göndereceğiniz kargonun ambalajını, taşımaya elverişli ve güvenli bir biçimde hazırlamanız gerekmektedir. Şube görevlimiz ya da kuryemiz kargonuzu kabul standartlarına göre değerlendirerek, teslim alacaktır.

Ambalaj ihtiyacınız için paketleme çözümlerimiz ile farklı ebat ve amaçlarla size sunduğumuz ambalaj alternatiflerimizden de faydalanabilirsiniz. Gönderinizin kırılıp ezilmesini önlemek için hava kabarcıklı zarflarımızı kullanabilir, kırışıp buruşmadan göndermek istediğiniz basılı malzeme ve dokumalarınız için iki ebatta sunduğumuz Mini ve Maxi Rulo’larımızdan faydalanabilirsiniz.

GÖNDERİLER HANGİ AŞAMALARDAN GEÇİYOR?

Paketinizin hangi yollardan alıcınızın eline ulaştığını anlamak ve oluşabilecek hasarlardan paketinizi koruyabilmek için gönderinin göndericiden alıcıya kadar olan yolculuğunu anlamak çok önem arz etmektedir. Gönderinizin toplaması İstanbul içinde iseniz belirli bölgelerde Yurtdışı Kargo kuryeleri tarafından bu bölgelerin dışında kalan yerlerde anlaşmalı olduğumuz firmalar tarafından yapılmaktadır. İstanbul dışındaki illerden gönderi yapacak olan müşterilerimiz anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına gönderilerini karşı ödemeli olarak İstanbul adresimize yollamaktadır. Yurtdışı Kargo operasyon merkezine gelen gönderileriniz detaylı bir aramadan geçtikten sonra anlaşmalı olduğumuz firmanın operasyon merkezine gitmekte, ayrıca burada da x-ray cihazından geçerek uçağa yüklenmektedir. Olası hasar durumlarında, Yurtdışı Kargo şirketi ana taşıyan olmadığı için sizin adınıza taşıyan firmaya uçak kargo hasar taleplerinizi ileterek sizlere yardımcı olur. Sizin adınıza firmaya belgeleri ve kanıtları sunarak sürecin takipçisi olur.

Yurt dışına ilk defa acil kargo göndermek isteyen ve hiç bir bilgisi olmayan müşterinin yapması gereken ilgili acente ile görüştüğünde ürünün ihracat yapmak ve ya numune olarak gümrüksüz çıkış yapmak istediğini söylemelidir. Gümrüksüz numune çıkışlarında verdiği ölçü ve bilgiler taşımaya uygun ise numune çıkışların sağlanması mümkündür. İhracat taşımalarında öyle bir kısıtlama yoktur. Müşteri tüm bu bilgileri acentemizde ki yetkili konusunda uzman çalışanlarımız tarafından yönlendirilerek hızlı ve güvenli şekilde gönderiminin yapılması sağlanmaktadır. Her şey’den önce müşterinin ne yapmasını iyi bilmesinde fayda vardır. Yurtdışı Hava Kargo şirketimiz sizden gelecek talepler doğrultusunda hızlı ve güvenli paket, evrak, zarf, dosya, kutu, koli, numune, ilaç, telefon, perde ve benzeri gönderiler yapmaktadır.

normal moto kurye

Motorlu Kurye Şirketi

MOTO KURYE

Moto kurye, sadece İstanbul ilçesinin sınırları içindeki alanlara kentin tüm noktalarına teslimat hizmetini sunmaktadır. Ancak sorunsuz bir hizmet almak için profesyonel kurye firmaları ile iletişime geçilmesi tavsiye edilmektedir. Başta Anadolu yakası kurye ve avrupa yakası kurye olmak üzere kentin her noktasına profesyonel bir şekilde hizmet sunan kurye firmaları, bütçeyi zorlamadan hizmet alma ayrıcalığını sunmaktadır. Gönderilerin zamanında teslim alınarak gideceği adrese teslim eden deneyimli kurye personeli, İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Deneyimli kuryeler ile dağıtım hizmetini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştiren profesyonel kurye firmaları, kurumsal ve bireysel tüm kurye isteklerini yerine getirmektedir. Kurye şirketleri, evrak ve benzeri gönderilerin tamamını normal, hızlı ve acil kurye hizmeti ile teslim etmektedir. Yaya ve motorize kurye personeli ile hizmet veren firmalar, İstanbul’un yoğun trafiğinde bile gönderileri kısa bir zaman içinde adrese teslim edebilme yeteneğine sahip olmalıdır. Norma kurye hizmetinde gönderiler mesai saati bitimine kadar teslim edilebilirken, hızlı kurye hizmetinde en fazla 3 saat içinde teslim edilme şartı bulunmaktadır. Acil kurye hizmetinde ise gönderilerin en fazla 90 dakika içinde teslim edilmesi gereklidir. Bu teslim sürelerinin sarkmaması için de mutlaka gelişmiş altyapıların yanı sıra profesyonel kurye personeli ile hizmet veren firmalarda iletişime geçilmelidir. Aksi takdirde yüksek hizmet kalitesine ulaşılması imkânsızdır. Kurye hizmeti veren firmalar, gönderileri hızlı bir şekilde teslim edebilmesi için mutlaka motosikletli personelle çalışması gereklidir. Aksi takdirde yoğun trafikte teslimatların kısa bir zaman içinde yapılabilmesi mümkün değildir. Günün her saatinde çalışan profesyonel firmalar, her an hizmete hazırdır. Örneğin bir ilaç teslimatı gerektiğinde günün her saatinde acil kurye hizmetinden yararlanılması gereklidir. Aksi takdirde firmanın acil kurye hizmeti yok demektir. Acil kurye hizmetinde motokurye personeli hizmet vermektedir. Bu hizmet yönteminde gönderi bilgisi kurye merkezine iletildiğinde motokurye personeli kısa bir süre içinde adrese gelerek gönderiyi teslim almakta, sonrasında merkeze bile uğramadan doğrudan adrese teslim etmektedir. Teslim edilme bilgisi de gönderi sahibine sunulmaktadır.

 

Teslimatı Motorize Kuryeler Yapmaktadır

Kurumsal Moto Kurye Şirketi, hızlı kargo seçeneği de sunmaktadır. Bu hizmette gönderiler en fazla 180 dakika içinde adrese teslim edilmektedir. Bu hizmeti yine motokuryeler gerçekleştirmektedir. Hızlı teslimat gerektiren gönderilerin bu bilgisinin yine kurye firmasına bildirilmesi gereklidir. Firma, operasyon birimi aracılığı ile en yakın motosikletli kuryeye gönderi bilgisini ulaştırmakta, motosikletli kurye personeli de gönderinin alınacağı adrese gelerek evrakı teslim almaktadır. Sonrasında teslim alınan evrak zaman kaybetmeden gideceği adrese ulaştırılmaktadır. Gönderilerin zamanında teslim edilmesi, kuşe firmasının itibarı olduğu kadar gönderi sahibinin de itibarı demektir. Bu bilinçle hizmet veren kurye şirketleri, teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanarak hizmet vermekte, altyapılarını da sürekli olarak yenilemektedir. Çağa ayak uyduramayan kurye şirketlerinin belli bir süre sonra sektörden çekilmek zorunda kaldığı bilinmektedir. İnternet altyapısı ile hizmet veren şirketler, araç takip sisteminden de yararlanarak kurye personelinin durum bilgisine de ulaşmaktadır. Bu sayede gönderi sahibi, evrakın nerede olduğu ve tahmini ne kadar süre içinde teslim edilebileceğinin bilgisine de kolaylıkla ulaşmaktadır. Hatta trafik ve yol durumunu da takip eden profesyonel kurye şirketleri, bu sayede teslim süresi ile ilgili net bir süre verebilmektedir. Bu da firmanın itibarı demektir. Kurye şirketlerine başvurular gerek telefonla gerekse internet üzerinden yapılabilmektedir. Zahmetsizce yapılabilen bu başvuru sonrasında acil ya da hızlı kurye personeli adrese gelmekte ve evrakı alarak gideceği adrese ulaştırmaktadır. Kentin ana caddelerinin haricinde ara sokaklarını da çok iyi bilen kurye personeli, adres aramadan gönderiyi ulaştırmaktadır. Bunun yanında personel, adres için geliştirilmiş cihazları kullanarak yol durumunu da dikkate alıp gönderiyi zamanı içinde teslim edebilme avantajına sahiptir.

Kurye Paketleri Gecikmeden Teslim Edilmeli

Normal gönderilerde ise daha farklı bir yol izlenmektedir. Evrak normal teslimatla gönderilecekse kurye personeli o evrakı yine kısa bir zaman içinde almaktadır. Ardından bölgedeki başka adreslere de uğramakta ve tüm gönderileri topladıktan sonra kurye merkezine ulaştırmaktadır. Burada gönderiler, gidecekleri adreslere göre ayrılmakta, o bölgenin ekiplerine verilmektedir. Motorize kuryeler, en yakından başlamak üzere gönderilerin teslimatını gerçekleştirmektedir. Bu yöntem tercih edildiğinde gönderiler gün içinde adreslerine ulaştırılmış olmaktadır. Kent içindeki hizmette teslimatların ertesi güne sarkması söz konusu değildir. Profesyonel Acil Kurye Şirketleri, haftanın her günü hizmet vermekte, böylece teslimatlarda gün atlaması meydana gelmemektedir. Amaç kurye paketlerinin teslimatının geciktirilmemesidir. Bu hizmetlerin haricinde bir de yaya kuryeler bulunmaktadır. Bunlar, belli bir bölgede çalışmaktadır ve acil kurye, hızlı kurye, motorize kurye hizmetini vermemektedir. Broşür ve davetiye teslimatları gibi hizmetler, yaya kurye tarafından gerçekleştirilmektedir. Broşür ve davetiye gibi toplu dağıtımların motokuryeler tarafından gerçekleştirilmesi imkânsızdır. Dolayısıyla bunların hızlı ve acil teslimat kapsamına girmesi mümkün değildir. Ayrıca bu tür gönderiler, yaya kuryeler tarafından daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Toplu gönderilerin motorize ekipler tarafından yapılacağı söylendiğinde, yaya kurye hizmeti sunup motokurye fiyatı ödeneceğinin bilinmesi gereklidir. Her hizmet türünün farklı fiyatları vardır ve en yüksek fiyat acil kurye hizmetinde olmaktadır. Bunun nedeni, motosikletli kurye personelinin sadece tek bir teslimat için yola çıkmasıdır. Acil kurye fiyatları, bazı istisnalar olmakla birlikte motokurye ile gerçekleştirilen hızlı kurye fiyatlarının iki katı kadardır. Bunun için belirlenmiş bir fiyat tarifesinin olmadığı, fiyatların piyasa şartlarına göre belirlendiği de bilinmelidir.

Gönderi Sahibi Tüm Bilgileri Vermelidir

Bir kurye paketi gönderileceği zaman müşteri Motorlu Kurye firmasını arayarak gönderinin sevk bilgisini, başlangıç adresini ve varış adresini bildirmelidir. Ayrıca hangi hizmet türünden yararlanmak istediğini de belirtmelidir. Kurye merkezi, bu bilgiler doğrultusunda kurye türünü belirlemektedir. Gönderinin ebatları büyükse arabalı kurye, yakın bir yere evrak ve benzeri gönderiler teslim edilecekse yaya kurye seçeneği tercih edilmektedir. Gönderinin hacmi küçükse ve mesafe uzaksa moto kurye seçeneği tercih edilmektedir. Moto kurye, motosikletli kurye personelidir. Gönderinin teslim türüne göre de acil ya da hızlı kurye olacaksa yine motokuryeler kullanılmaktadır. Gönderi kısa bir süre içinde teslim edilecekse kesinlikle acil kurye seçeneği kullanılmaktadır. Acil kurye hizmetinde kullanılan motosiklet, moto kurye hizmetinde kullanılandan çok daha sağlam ve dayanıklı olmaktadır. Bunun nedeni, hizmetin aksamaması içindir. Ayrıca kullanılan tüm araçlar bakımlıdır ve teslimat sırasında herhangi bir sorun çıkarması mümkün değildir. Ayrıca acil kurye hizmetini gerçekleştiren personel, çok daha fazla deneyimlidir. Gönderi ile ilgili bilgi verildiğinde kurye paketi ve kolisi adresten alınmaktadır. Ancak her ne şartta olursa olsun teslimat sırasında paketin ya da kolinin içeriğinin bildirilmesi gereklidir. Çünkü bazı eşyaların taşıması yasalarca yasaklanmıştır. Ruhsata ve izne tabi olan ancak belgeleri olmayan, özel ambalaj gerektirdiği halde bu şekilde ambalajlanmamış, kötü ve ağır bir koku yayan, yanıcı özellikleri bulunan eşyaların taşınması yasaktır. Profesyonel kurye şirketleri, gönderileri adresten almakta, taam gönderileri barkodlamakta, zamanında teslimini sağlayarak rapor vermektedir. Dağıtım esnasında tüm kurye personelini denetim altında tutan profesyonel şirketler, gönderileri ücretsiz olarak almakta ve istenilen hizmet türü ile adreslere teslim edilmektedir. Kurye firmaları, bireysel ve kurumsal olarak ayrım yapmadan kaliteli hizmet sunmaktadır.

Moto Kurye hizmet bütünlerinden yararlanmak için lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

dubai uçak kargo

YURTDIŞI KARGO FİYATLARI

Yurtdışı Kargo Firması

Koli, paket, zarf, kağıt, numune, özel eşya, makine ve makine parçalarının ülkelerarası ulaştırılması işlemini gerçekleştiren en güvenli yöntem, kurumsal yurtdışı kargo şirketi tarafından gerçekleştirilmektedir. Profesyonel ekiplerin hizmet verdiği bu şirketlerde adresten adrese teslimat yapılmaktadır. Hava, deniz, kara ve demiryolu ile yapılan teslimat, ekonomik, standart, ekspres ve acil kargo gibi yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Yurtdışı kargo hizmetleri, dünyanın pek çok noktasına güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Kurumsal Yurtdışı kargo firması, gerek yurtdışına gönderilen, gerekse yurtdışından getirilen gönderilerin güvenli olarak adrese teslim edilmesini sağlamaktadır.

Profesyonel ekiplerle hizmet veren firmalar, yurtdışı bağlantıları ile bir gün içinde teslimat yapabilmektedir. Yurtdışına bir ürün gönderilmesi için öncelikle kargo şirketi ile irtibata geçilmelidir. İletişim telefon ya da elektronik posta ile yapılabilmektedir. İletişim sırasında kargo şirketine alıcının şahıs ya da firma bilgilerinin, varış noktasının, gönderinin ağırlığının, yükseklik, boy ve en bilgilerinin verilmesi önemlidir. Yurt dışı uçak kargo firmaları, ekspres ve acil kargoları hava yolu ile hava alanı ya da adrese güvenli bir şekilde teslim etmektedir. Firmalar, yurtdışı ihracat taleplerini de karşılamaktadır. Ancak ihracat gönderilerinin gümrüğe tabi olduğunun bilinmesi gereklidir. Kurumsal firmalar, gümrüklü gönderilerin hızlı bir şekilde kontrol edilmesini de sağlayıcı önlemler almaktadır. Bunun için kargo havadayken gümrük yetkilileri ile irtibata geçen profesyonel ekipler, böylece gönderinin antrepoda incelenmesini sağlamaktadır. Bu sırada gümrüğe tabi gönderilerle tabi olmayanlar da uzman personele tarafından ayrılmış olmaktadır. Bu sayede ürünün kontrolü kısa bir sürede tamamlanmakta ve adrese teslim edilebilmektedir. Aynı şekilde ithalat talepleri de karşılanmaktadır.

Yurtdışı gönderilerde ödemelerin de alıcı ya da gönderici tarafından yapılabilmektedir. Gönderinin ücreti alıcı tarafından karşılanacaksa, varış noktasındaki ülkenin fiyatları geçerli olmaktadır. Ancak gönderici tarafından ödenecekse Türkiye’deki fiyatlar geçerlidir.

Profesyonel Kargo Şirketinden Hizmet Alınmalıdır

Yurt dışına numune gönderi hizmeti de yine profesyonel yurtdışı kargo şirketi tarafından karşılanmaktadır. Koli ve benzeri tüm numune gönderileri, gümrüksüz gönderiler kapsamına girmektedir. Ancak bazı ülkelerin farklı mevzuatlarının olduğu bilinmelidir. Ayrıca numunelerin kullanılamayacak şekilde olmasına özen gösterilmelidir. Özellikle bazı ülkeler, numunelerin farklı yerlerinde kesiklerin olmasına dikkat etmektedir. Bu konuda detaylı bilgi, profesyonel kargo şirketlerinin müşteri temsilcilerinden edinilebilmektedir.

Kargo şirketleri, uçakların bagaj fazlası olarak nitelendirdiği bagajların da taşımasını gerçekleştirmektedir. Bu sayede bagaj fazlası olan eşyaya fazla ücret ödenmesi gibi bir durum ortadan kalkmaktadır. Bilindiği gibi uçak şirketleri, fazla bagaja kilogram başına yüksek ücret talep etmektedir. Bu arada yurtdışı gönderiler için uçak kiralama hizmeti de bulunmaktadır. Kargo için uçak kiralama uygulaması, özellikle ilaçlar, bozulma ihtimali bulunun malzemeler, ağır malzemeler, özel tasarımlar ve mücevherler, tehlikeli sınıfında olan malzemeler, savaş ve doğal afet gibi durumlar için ulaştırılması gereken güvenlik donanımları ve silahlar, otomotiv ürünleri için uçak kiralanabilmektedir. Bunun yanı sıra farklı kıtalar arasında çok sayıda bir eşya bir kez taşınacaksa uçak kiralama hizmeti tavsiye edilmektedir. Uçak kiralama hizmetinde ürünler hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Bu hizmet tüm ürünler için uygulanabilmektedir. Profesyonel kargo şirketleri, profesyonel ekipleri ile belirtilen zaman içinde emtianın güvenli bir şekilde ulaştırılmasını sağlayacak önlemleri de almaktadır.

Özellikle uçak kargo yöntemi, hızlı teslimatlar nedeni ile daha fazla tercih edilir olmuştur. Günümüzde işlemlerin hızlı olarak sonuçlandırılması önemlidir. Özellikle ithalat ve ihracat uygulamalarında bir malın hızlı teslim edilmesi, önem kazanmıştır. Ürün ne kadar hızlı bir şekilde teslim edilirse, firmanın itibarının da o ölçüde arttığı bilinmektedir. Bu nedenle işletmeler hava kargo yöntemini tercih etmektedir.

Yurtdışı Kargo Kuralları

Yurtdışı kargo şirketi ile özel bir hizmetin ya da depolamanın gerekmediği, temiz ve kuru kargo da taşınabilmektedir. Bu tür kargolara genel kargo adı verilmektedir. Ancak kargo şirketinin kargo kapasitelerini ve uçak tiplerini bilmesi şarttır. Genel kargo sınıflandırmasına askılı tekstil ürünleri girmektedir. Bir de özel kargolar bulunmaktadır. Bu kargo sınıfına depolanması ve taşımasında özel bir işlemin uygulanması gerekli olan kargolar girmektedir ve bunların taşınması, yüklenmesi, istif edilmesi için özel bir takım kurallar bulunmaktadır. Gönderici sertifikası olmayan özel kargoların taşınması mümkün değildir. Bu sertifikanın iki kopya olarak hazırlanması gereklidir. Birinci kopya hava konşimentosu üzerine ilave edilirken, ikinci kopya ise çıkış istasyonu dosyasına konulmalıdır.

Özel kargolar arasında canlı hayvanlar, ağır kargolar, ıslak kargolar, değerli kargolar, diplomatik kargolar, bozulabilecek gıda ürünleri ve benzeri kargolar bulunmaktadır. Kargo ile canlı hayvan taşınırken dikkat edilecek bazı hususlar bulunmaktadır. Öncelikle taşınacak hayvanın kafesinin uluslar arası canlı hayvan kurallarına göre hazırlanması gereklidir. Kafesin üzerine ise bir adet canlı hayvan etiketi, dört adet konumlandırma etiketi, bir adet sıcaklık uyarı etiketi ve beslenme talimatının bulunması şarttır. Canlı hayvan taşınırken hayvanın ağırlığı, kafesi, yiyeceği, battaniyesi, oyuncağı ve benzeri detaylar eklenerek ücretlendirme yapılmaktadır. Hayvan nakliyesinde taşıma sırasında meydana gelebilecek kaza, hastalık ya da hayvanın ölümü nedeniyle herhangi bir mesuliyetin olmadığı yazılmaktadır. Yurtdışına bozulabilir bitki ve gıda maddeleri de taşınmaktadır. Bu ürünler, çok önemli kargo olarak işlem görmektedir. Çünkü bu gıda maddeleri, yükseklik, ısı ve basınç gibi değişiklikler ya da gecikme nedeni ile bozulabilecek kargo türüdür. Ayrıca kargonun gönderileceği ülkede herhangi bir kısıtlama olup olmadığı araştırılmalıdır. Bunun yanı sıra havayolu şirketinin herhangi bir kısıtlamasının olup olmadığı araştırılmalıdır. Ambalaj, varış noktasına kadar bozulmayacak özellikte olmalıdır. Yurtdışına çiçek de gönderilmektedir. Ancak çiçekler, iklim ve ısı farklılıklarından dolayı bozulabilmektedir. Buharlaşma olasılığı bulunduğu için de ıslak kargo olarak işlem görmektedir. Bu nedenle çiçeklerin sepet ve karton kutu içinde sevk edilmesi gereklidir. Taşıma sırasında paketler birbirinin üzerine istiflenmektedir ve bu nedenle paketlerin çiçeklere zarar vermeyecek şekilde dayanıklı malzemeden üretilmiş olması gereklidir. Çiçeklerin hava alması için ambalaj üzerinde mutlaka hava delikleri olmalıdır. Çiçeklerin meyve ve sebzelerin arasına yüklenmemesi şarttır. Çünkü meyve ve sebzeler etilen gaz çıkarmaktadır. Bu gaz da çiçekleri olumsuz etkilemektedir. Çiçeklerin üstü kesinlikle naylon ya da benzeri örtü ile kaplanmamalıdır.

Sebze, Meyve Ve Yiyecek Nakliyesi

Yurtdışı kargo şirketi, sebze ve meyve nakliyesi de yapmaktadır. Bu ürünler, hem bozulabilir, hem de ıslak kargo sınıfına girmektedir. Bunun nedeni, bozulma ve çürüme olasılıkları ile nem oluşturabilmeleridir. Sebze ve meyveler ambalajlanırken üzerine bozulabilir etiketi yapıştırılmalıdır. Sebze ve meyveler, çeşitlerine göre karton tepsi, sepet,

karton kutu ya da tahta kutu gibi ambalajlarla taşınmalıdır. Ambalajların da dayanıklı olması esastır. Yurtdışına yumurta sevkiyatı da yine kargo şirketleri aracılığı ile yapılabilmektedir. Ancak yumurtalar, çok önemli kargo olarak işlem görmektedir. Yumurta taşınırken kuluçkalık mı yoksa yiyecek için mi olduğu belirtilmelidir. Yumurta yuvaları olan ambalaj sağlam şekilde üretilmeli, istiflenmeye de müsait olmalıdır. Ambalaj üzerine de kırılabilir olduğunu belirten etiket yapıştırılmalıdır. Yiyecek olarak gönderilen yumurtaların kesinlikle yüksek ısıya maruz kalmamalıdır. Kuluçkalık yumurtalar da 10 ila 15derece arasındaki sıcaklıkta tutulmalıdır. Yenilebilir maddeler de bozulabilir kargo sınıfındadır. Ayrıca ıslak kargo kategorisinde değerlendirilmelidir. Bu maddelerin dış paketinin suyu sızdırmaması ve dayanıklı olması şarttır. Taşıma sırasında paketledin üzerine ağır parçalar konmamalıdır.

yurtdışı hava kargo

YURTDIŞINA HAVAYOLU İLE KARGO

Yurtdışına Uçakla Kargo

Günümüzde zaman çok önemli bir kavram haline gelmiştir ve bir adresten bir başka adrese yapılacak teslimlerin kısa süre içinde gerçekleştirilmesi önem kazanmıştır. Gerek hediye, gerekse şirketlerin alım ve satımı işlemlerinin kısa zamanda gerçekleştirilmesi gereklidir. Özellikle iş hayatında hızlı teslimat, ticari kazanç yanında firmaya saygınlık kazandırması açısından önemlidir.

Yurt dışına uçakla kargo hizmeti, gönderilerin mümkün olan en kısa süre içinde teslim edilmesini sağlamaktadır. Bu hizmette yurtdışına yapılan tüm gönderiler, havaalanından havaalanına ya da adresten adrese hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Standart, ekspres ve acil gönderi seçenekleri ile sunulan hizmette koli, paket, evrak, zarf ve benzeri tüm emtianın gönderilmesi mümkündür. Kişisel eşyaların yanı sıra numune gönderimi ya da ithalat ve ihracat gönderileri, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yurt dışında birçok noktaya taşıma yapan kurumsal kargo firmaları, bu ülkelerdeki çözüm odakları ile adrese teslim yapabilmektedir. Firmalar, arzu edildiğinde gönderileri adresten teslim almakta ve gideceği adrese güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Bu teslimatta ürünler gümrüksüz ve gümrüklü olarak ayrılmaktadır. Gümrüksüz ürünler, en fazla 500 gramı aşmayan ürünlerdir. Numune gönderimi de gümrüksüz gönderiler içinde bulunmaktadır. Ancak özellikle Kuzey Amerika ülkelerine gönderilen tekstil numunelerinin kullanılması mümkün olmayacak şekilde yanlardan kesilmiş olması gereklidir. Aksi halde numunenin ülkeye girişine izin verilmemektedir. Uçak kargo hizmetinde tüm gönderiler göndericinin adresinden alınmakta ve ilk aşamada yurtdışı kargo merkezine gönderilmektedir. Ardından gönderiler toplanarak en yakın hava alanına yollanmaktadır.

Hava alanlarında, firmanın anlaşmalı olduğu hava yolu şirketinin kargo uçağına teslim edilen gönderiler, buradan da alıcının bulunduğu kentin hava alanına teslim edilmektedir. Burada gerekli incelemeler yapıldıktan sonra kargo, kargo dağıtım merkezinde toplanmakta, ardından da adreslere teslimleri yapılmaktadır. Bu aşamaların her birinin titizlikle kontrol edilmesi gereklidir.

Yurtdışına Acil Uçak Kargo

Yurtdışına uçakla kargo hizmeti kapmasında farklı gönderi seçenekleri bulunmaktadır. Bunların arasında olan acil gönderiler, hem çok kısa süre içinde hem de güvenli bir şekilde teslim edilmesi gereken gönderileri kapsamaktadır. Bunların nakli özen istemektedir. Örneğin acil gönderiler arasında tıbbi malzemeler olabilmektedir. Kısa zamanda teslim edilesi hayati öneme taşıyan bu gönderilerin, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış evrak ve faturaları ile taşınmaktadır. Gümrüğe tabi olmayan bu gönderilerin, çok kısa bir süre içinde adreslerine teslim edilmesi gereklidir. Bu gönderiler aynı zamanda havaalanından havaalanına da teslim edilebilmektedir.

Ayrıca bulunduğu ülkedeki kargo şubesinden de teslim alınabilmektedir. Teslim şeklinin nasıl olacağının gönderi yollanırken belirtilmelidir. Uçak kargo ile gönderilen her türlü ürün, acil gönderi kapsamında bir gün içinde teslim edilebilmektedir. Ancak bu süre, ülkelerin bulunduğu yere göre değişiklik göstermektedir. Gönderilerin ne katar bir süre içinde teslim edileceği, kargo şirketinin müşteri temsilcisinden kolaylıkla öğrenilebilmektedir. Uçakla kargo taşımacılığında yasaklanmış bazı ürü grupları bulunmaktadır. Acil uçak kargo hizmetinde bu sınıfa giren gönderilerin taşınması mümkün değildir. Patlayıcı, zehirleyici ve yanıcı sıvılarla gazların, aklın, para, çek ve senet değerli evrakın, radyoaktif özelliği bulunan ürünlerin, X-Ray cihazından geçemeyecek ebatta olan ürünlerin uçakla taşınmasına yasak getirilmiştir. Aynı şekilde bu ürünler, ekspres ya da standart kargo hizmetinde de taşınamamaktadır. Ayrıntılı yasak listesine kargo şirketinden erişilebilmektedir. Yurtdışı acil gönderilerde ülkelerin kendi gümrük kurallarının bulunduğu bilinmelidir. Gümrük mevzuatı gereği genellikle bin ABD Doları’na kadar olan gönderilerde gümrük vergisi olmamaktadır. Ürünün değeri bunu aştığında vergiye tabi olmaktadır. Bunun yanı sıra 70 kilogram üzeri tüm gönderiler de gümrük işlemlerine tabidir. Yurtdışı gönderilerde bu kurallara uyulduğunda herhangi bir sorunla karşılaşmak imkânsızdır. Yurtdışı hava kargo hizmetinde gönderici, ürünün ölçülerini, içeriğini ve alıcının iletişim bilgilerini eksiksiz olarak vermelidir. Aksi takdirde gönderinin alıcının eline geçmesi imkânsız olur.

Önemli Evraklar Güvenle Taşınabilir

Yurtdışına uçakla kargo ile çok önemli gönderilerin de yollanması mümkündür. Önemli bilgi içeren evrak, sözleşme gibi çok sayıda önemli doküman da gönderilebilmektedir. Profesyonel kargo firmaları, tüm gönderilerde olduğu gibi bu gönderileri de titizlikle takip etmektedir. Çünkü bu firmalarda koşulsuz müşteri memnuniyeti esastır ve bu nedenle de işlemler güvenli bir şekilde titizlikle yerine getirilmektedir.

Gönderilerin ilk noktadan son noktasına kadar takip edilmesini sağlayan takip sistemi ile donatılan profesyonel kargo şirketleri, hem göndericiye hem de alıcıya kargonun hangi istasyonda olduğu bilgisini sunabilmektedir. Takip sistemi sayesinde alıcı ve göndericilerin, gönderi ile ilgili herhangi bir endişesi de olmamaktadır. Bu hizmet, hem acil, hem ekspres hem de normal gönderiler için geçerli olmaktadır. Takip sistemi ile dosya, koli, paket, özel eşyalar, tekstil ürünleri, makine ve makine parçaları, hediyelik eşya gibi tüm gönderilerin nerede olduğu bilgisi paylaşılmaktadır. Ayrıca takip numarası ile kargonun nerde olduğunu da her an takip edilebilme avantajı bulunmaktadır. Yurtdışına gönderi yapmak için öncelikle kargo şirketinin çağrı merkezini aramak gereklidir. Çağrı merkezindeki operatör, şahıs ya da firmanın bilgilerini, ülke bilgilerini, gönderinin ebat ve ağırlığını, varış noktası bilgilerini soracaktır. Bu bilgilerin eksiksiz olarak verilmesi gereklidir. Bu bilgiler ışığında gönderi alıcıya güvenli bir şekilde teslim edilecektir. Profesyonel kargo şirketi, dünyanın hemen her ülkesindeki anlaşmalı acenteleri ile güvenli ve hızlı hizmet sunmaktadır. Kapıdan kapıya hizmet sunan firmalar, ticaret hayatında önemli bir açığı kapatmaktadır. Yurtdışı kargo hizmeti, hem dünyadaki ülkelerden Türkiye’ye, hem de Türkiye’den dünyadaki diğer ülkelere güvenli bir şekilde yapılmalıdır ve uzman ekiplerle hizmet veren kargo şirketleri, bu hizmeti güvenli olmanın yanı sıra hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Hizmet Kalitesi Önemlidir

Yurtdışına uçakla kargo işlemi, deneyimli personelin hizmet verdiği kurumsal kargo şirketleri, tüm taleplere uzman çözümler getirmektedir. Bu firmalar, hem bireysel hem de kurumsal taleplere cevap vermektedir. Kargo şirketleri, ihracat ve ithalat taleplerinde de hizmet vermektedir. Bu tür gönderiler gümrük kapsamına girmektedir. Kurumsal kargo firmaları, kargo uçağı havaalanına inmeden gümrük yetkililerini bilgilendirmekte, böylece gümrük kontrolünün süresini kısaltmaktadır. Çünkü gelen ürün, kargo şirketinin antreposunda incelenmektedir. İncelemenin tamamlanmasının ardından ürünler adrese yollanmaktadır.

Kargo şirketleri, ithalat ve ihracat gönderilerini yanı sıra yurtdışına numune gönderimi hizmetini de sunmaktadır. Koli, paket, evrak, zarf ve benzeri dokümanlar, yurtdışı uçak kargo hizmeti içinde arzu edilirse standart, arzu edilirle ekspres acil kargo seçenekleri ile gönderilebilmektedir. Numune ve benzeri gönderiler, gümrüğe tabi değildir ve kısa sürede alıcısına ulaştırılmaktadır. İthalat ve ihracat taşımacılığında hacmi büyük olan paketler için ağırlık hesaplaması yapılmaktadır. Fiyatlandırma da buna göre olmaktadır. Yurtdışı uçak kargo gönderim hizmetleri arasında bagaj fazlası kargo taşıma hizmeti de bulunmaktadır. Havayolu şirketleri, belirli bir ağırlığın üzerinde olan bagajlar için yüksek fiyat istemektedir. Kargo şirketleri, bu bagajların taşıma hizmetini de üstlenmektedir. Üstelik bagajlar adrese teslim edilmektedir. Bu hizmet için kargo şirketinin müşteri ilişkileri bölümü ile iletişime geçmek yeterdi olmaktadır. Kurumsal firmalar, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir. Bu nedenle de tüm sorulara ayrıntılı bir şekilde cevap verilmekte, sorunlar da güvenli bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır. İşletmeler müşterilerine detaylı ve net bilgiler vermekte, kargonun teslim edildiği adresten varış yerine kadar sürekli takip edilerek kargonun durumu ile ilgili bilgilendirmektedir.

Daha detaylı bilgi alabilmek ve her türlü hava kargo sorularınız için www.yurtdisikargo.net web sayfamızı inceleyebilir, yurt dışına kargo talebinde bulunabilirsiniz.

yurtdışı hava kargo

Yurtdışı Kargo Şirketi

Yurtdışı Kargo Şirketi

Uluslararası Hava Kargo sektörüne hızlı bir giriş yapıp ses getiren Yurtdışı Uçak Kargo şirketimiz, sizden gelecek talepler doğrultusunda hızlı ve güvenli hava kargo gönderi taşımacılığı yapmaktadır.

Firmamız gerek ihracat taşıma talepleri, gerek ithalat taşıma talepleri ve gümrüğe tabi olmayan numune bazlı Hava Kargo gönderi hizmetleri sunmaktadır. Yurtdışı Uçak Kargo alanında tüm ülkelerde www.yurtdisikargo.net bünyesi için hizmet veren geniş acente ağı ile uluslararası hava kargooperasyonlarımızı sorunsuz gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’den yurt dışına yapılan kargo gönderileri her zaman İstanbul merkez ofis çıkışlıdır. Yurtdışı Kargo sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak kendini yenilemekte ve geliştirmektedir.

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Uluslararası Hava Kargo ücretleri, gönderi yapılacak ülkeye ve gönderi ağırlığına göre değişkenlik göstermektedir. Şirketimizden hızlı fiyat teklifi alabilmek için teklif formlarımızı doldurunuz yada telefonla irtibata geçiniz. Yurtdisikargo.net hem bünyesi dahilinde kendi konsolundan fiyat verir, bunun dışında hizmetlerine güvendiğimiz alternatif hava yolları şirketlerinden de özel fiyat teklifleri toplar, size en uygun fiyat seçeneğini sunar. Yurtdışı Kargofirmamızdan fiyat teklifi istemeden diğer firmaları aramayınız.

Türkiye’nin en köklü ve en kaliteli Yurtdışı Hava Kargo firması yurtdisikargo.net bünyesine bağlı onlarca personel çalışmaktadır. Ülkemiz hava kargo nakliye ticaretine önemli katkıda bulunan firmamız bundan sonra da yapacağı üstün hizmetlerle ses getirecektir.

HEMEN ARA, ÖZEL FİYAT AL

NEDEN BİZ?

Yenilenen tasarım ve zenginleşen içeriklerimizle bunun yanında size hava kargo taleplerini kolaylaştıracak eklenti ve yazılımlar yaptırarak profesyonel bir web sayfasına kavuşmuştur. Kargo talep teklif formları, kargo takip sorgulama, online fiyat al gibi üstün menü seçeneklerimiz siz değerli müşterilerimiz daha rahat ve tam detaylı hizmet alması için geliştirilmiştir.

HIZINIZA HIZ, GÜCÜNÜZE GÜÖ KATARIZ!

Havayolu firmamız yurt dışında size sunduğu kargo gönderi avantajları ve sorunsuz teslimatlarıyla gücünüze güç katmaktadır. 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Site Adı: http://www.yurtdisikargo.net
Telefon Numaraları: 0212 210 0 498 – 0538 255 22 22
Adres Bilgileri: Perpa Ticaret Merkezi A/Blok Kat:12 No:1909 Şişli | İSTANBUL

yurtdışı hava kargo

Yurtdışı Kargo

Yurtdışı Kargo şirketi günümüz teknolojilerini kullanarak siz değerli müşterilerimizin kargo kayıt esnasından karşı adrese teslimatına kadar bütün süreçle en ince ayrıntısına kadar ilgilenen deneyimli personellere sahibiz.

Yurtdışı Uçak Kargo firması, Türkiye’den yurt dışına, yurt dışından Türkiye’ye yapacağınız tüm kargo gönderilerini hızlı ve güvenli bir şekilde göndericiden alıcıya ulaştırmaktayız. Yurt dışına kargo gönderimi yapabilmek için 0212 210 0 498 numaralı çağrı merkezimizden bize günün her saati ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz : Yurtdışı Kargo - Yurtdışı Uçak Kargo Yurtdışı Hava Kargo - Yurtdışı Acil Kargo - Yurtdışı Express Kargo - Yurtdışı Kargo Gönderimi - Yurtdışına Kargo Gönderme - Yurdışı Kargo Şirketleri - Yurtdışı Kargo Fiyatları

Website: http://www.yurtdisikargo.net