arabalı kurye

ARABALI KURYE

Arabalı kurye, moto kuryenin taşıyamayacağı boyutlardaki yada hassas gönderilerinizin otomobil ile taşınması hizmetidir. Gönderileriniz araçlı kuryemiz ile güvenli şekilde teslim edilir.

Arabalı Kurye Hizmeti

Hacimsel olarak motorsiklet ile taşınması imkansız yada riskli olan paketleriniz için hafif ticari araçlarımız ile teslimat seçeneği sunuyoruz. İstediğiniz rota üzerinde birden çok noktadan alım ve birden çok noktaya teslimat gibi özel kurgular talep edebileceğiniz bu hizmetimiz sayesinde hızlı, ekonomik ve ölçeklenebilir bir lojistik kargo çözümüne sahip olabilirsiniz.

Bu tür gönderimleriniz tekil ve harhangi bir zamanda olabileceği gibi belirli süreler dahilinde sürekli ve tamamen size dedike bir şekilde de planlanabilmektedir.

Mevcut ticari araçlarınızın yetişemediği durumlarda, nadir gerekli olan büyük paket yada koli taşıma ihtiyaçlarınızda, araç sahibi olmanı getireceği ek maliyetlerden kurtularak dış kaynak kullanmak isteyeceğiniz kurgularda istediğiniz kadar araç ve personel tedariği sağlayabiliyoruz.