acil moto kurye

ACİL KURYE

Kurye, gönderilerinizi en acil şekilde ulaştırmak için hizmet veren kişidir. Bu amaçla kurulan Ansa Kurye, görevini en iyi şekilde yerine getirmek amacı ile çalışan uzman kuryelerle hizmet vermektedir. Normal ve abone olarak avantajlı kurye fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Müşterileri memnuniyetini en ön planda tutarak en hızlı kurye hizmetini sunan Ansa Kurye, acil kurye hizmeti ile tüm İstanbul’a kurye hizmeti sunmak için kadrosunu güçlendirmektedir. Bizi 7 gün 24 saat arayıp hızlı ve güvenli kurye hizmeti alabilirsiniz.

Kısa sürede alıcısına teslim edilmesi gereken paketleriniz için sunduğumuz acil/ekspress kurye seçeneği ile 90 dakikadan daha kısa sürelerde teslimat hizmeti sağlıyoruz. Standart hizmetimizden farklı olarak kuryemiz bu hizmet kapsamında sizden başka herhangi bir farklı müşteriye uğraşamaksızın mümkün olan en kısa sürede alıcıya ulaşmaya çalışıyor.

Kurye ile göndereceğiniz eşya yada dökümanı kurye çağırmadan önce yeterli bir ambalaj içerisinde hazırlamanız gereklidir. Hava koşullarının kötü olduğu günlerde lütfen gönderilerinizi neme ve soğuğa dayanıklı ambalaj kullanarak paketleyiniz. Gönderinizin durumunu kurye gönder butonuna tıklayarak ulaşacağınız müşteri ekranında yapabilirsiniz.